הבנת המהפכה התעשייתית השלישית – כתקווה לפתרון משבר האקלים

מרצה: אייל בלוך, ד"ר צפריר בלוך-דוד, אייזיק תומס
השידור יתחיל ב: 18.11 בשעה 20:15

הבנת המהפכה התעשייתית השלישית – כתקווה לפתרון משבר האקלים

לב ליבה של המהפיכה התעשייתית השלישית הינה מערכות מבוזרות – בתחבורה, בכלכלה, ברפואה, באנרגיה ובכמעט בכל תחום שניתן לדמיין. מתי מתרחשת מהפיכה תעשייתית? – מדוע אנו נמצאים בפתחה של המהפכה השלישית בה הדרך בה אנו מנהלים את חיינו, מספקים אנרגיה ומתניידים משתנה? כיצד הזדמנות זו יכולה לשמש אותנו לטיפול במוקדי משבר האקלים מה האתגרים והסכנות שניצבים בפנינו – זה תלוי בדרך בה נממש את הכלים החדשים שבידינו. הרצאה זו תועבר על ידי איל בלוך וצפריר בלוך מקבוצת Weconomize ואייזיק תומס מייסד מיזם VeganNation.

אייל בלוך

פסל חברתי, יזם חינוכי ופילוסוף מעשי. ראש ויוצר-שותף לתנועת TOP = Technology Of Peace. שותף בחברת ויקונומייז- הבית של הכלכלה המשתפת. מייסד-שותף המכון לחינוך לקיימות, מכללת דוד ילין. מחנך ומכשיר מורים בחינוך ולדורף. יו"ר מוסללה -מעבדה לחקר עירוניות יצירתית ובת-קיימא. חבר ועד בקרן לעידוד יוזמות חינוכיות.

ד"ר צפריר בלוך-דוד

מרצה לכלכלה משתפת, עיצוב ארגוני והפסיכולוגיה של הניהול. חוקר את הנושא של בטחון עצמי עודף והשפעתו על עסקים ואת השפעתם של מטבעות שיתופיים על המשק. מראשוני העוסקים בארץ בתחום הכלכלה המשתפת ועולם המטבעות החדש ככלים לפיתוח חברתי כלכלי, הן באקדמיה והן בפרקטיקה. משמש חבר סגל במכללה האקדמית תל-אביב-יפו, ומייסד-שותף של קבוצת WEconomize (נוסדה ב 2013) – קבוצת המחקר, ייעוץ וייזום, המובילה בארץ בתחום הכלכלה המשתפת והמטבעות המשלימים. צפריר וצוותו עוסקים בפיתוח מיזמים עם היבטים חברתיים וכלכליים עם ארגונים פרטיים, ציבוריים ועסקיים. הצוות עוסק במחקר מעשי, הכשרות, ייעוץ ייזום ויישום; לדוגמא –ג'וינט ישראל, חברת VeganNation (מטבע קריפטו לעולם הטבעונות), מועצות ועיריות שונות (כגון עיריית תל אביב), מכון ירושלים, ציונות , צה"ל, ציונות 2000 ועוד.
אייזיק תומס

אייזיק תומס

יזם נדל״ן ממיאמי שהבין שבשביל שינוי רדיקלי צריך מהפכה בעולם הכלכלי. יזם את חברת VeganNation מתוך מטרה לאחד את הקהל הטבעוני בעולם לכלכלה שיתופית בעזרת המטבע הדיגיטלי ה VeganCoin

39,395 ש״ח מתוך 70,000 ש״ח הוצאות הכנס

נתרם עד כה:
47%

שלום,  כנס זה הופק מתוך רצון לחבר בין תודעה לפעולה, ומתוך הבנה שיש קשר ישיר בין השניים, ושאנו לא נפרדים בעולם.  
תודה עמוקה לכל דוברי ודוברות הכנס שהשתתפו בו בהתנדבות מלאה.  
מי יתן, ונרבה טוב בעולם , בברכה מיכל גורל
מפיקת הכנס

תכנים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סגירת תפריט

הקלד/י מייל ובחר/י סיסמא על מנת לקבל גישה לכל התכנים בכנס

טופס הרשמת משתמש חדש (במידה וכבר נרשמת לכנס יש לבחור בחלון זה למעלה ״משתמש קיים – התחבר לאתר״)

נתקלת בבעיה? משהו לא ברור? נשמח לעזור :)

יש למלא את הטופס הבא: